Nowy cennik INTERFIT 2020/2021

06.10.20

Nowy cennik INTERFIT 2020/2021

Z dumą prezentujemy nasz najnowszy cennik do architektury szklanej.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo elektroniczną wersję naszego cennika.

Biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni nasz cennik obowiązywał od 2016 roku, nowe wydanie może wydawać się wielką rewolucją, jednak znajdą tam Państwo nasze najpopularniejsze produkty, ale również najnowsze rozwiązania jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie.

 

 

 

OKUCIA DO KABIN PRYSZNICOWYCH

Najwięcej nowości znajdą Państwo w rozdziale poświęconym okuciom do kabin prysznicowych, bowiem nasi dostawcy ciągle dostosowują swój asortyment do bieżących trendów obowiązujących we wzornictwie wnętrz.

Włoski producent, Colcom rozszerzył swoje kolekcje produktowe o wykończenia w kolorze czarnego matu, czarnej anody oraz polerowanego złota.

Ponadto w naszym cenniku uwzględniliśmy nowe zawiasy polimerowe (prezentowaliśmy je Państwu w lipcu) oraz nowe systemy kabin prysznicowych – system Slash oparty na drzwiach wahadłowych oraz przesuwny system Piuma.

Podobne zmiany znalazły się w okuciach od naszego niemieckiego dostawcy, Pauli & Sohn. Oprócz całej nowej serii okuć Pavone, wprowadzili do kolekcji Flamea+ i Farfalla okucia w kolorze czarnym.

W tyle nie pozostała również nasza autorska kolekcja BanoBasic – tu również znajdziemy okucia w wykończeniu czarnym oraz złotym, a system przesuwny Manhattan wzbogaciliśmy o czarny kolor.

 

OKUCIA DO KONSTRUKCJI SZKLANYCH

Colcom rozszerzył również gamę kolorystyczną swoich zawiasów hydraulicznych BILOBA oraz sprężynowych AUTOMATIC wykończenia złote.

Najistotniejsza zmiana naszym zdaniem dokonała się w części poświęconej mocowaniom do szkła, balustradom i daszkom szklanym, bowiem dzięki wytężonej pracy Działu Handlowego udało nam się znacząco poszerzyć paletę mocowań punktowych oraz rotul do szkła.

Oprócz tego przedstawiamy nowy system do konstrukcji szklanych wraz z ościeżnicą serii E-Line.

Ponadto nowością w naszym cenniku będzie system do napowietrzania od GEZE, a także wprowadzamy do oferty możliwość zamawiania pochwytów na wymiar.

 

SYSTEMY DRZWI PRZESUWNYCH

Dzięki świeżo zawartemu porozumieniu dot. współpracy, prezentujemy Państwu systemy przesuwne MUTO od naszego nowego partnera – firmy Dormakaba.

 

 

Wersje drukowane będą dostępne w biurach INTERFIT w drugiej połowie października.

 

Zobacz również