Włoski jubileusz! 15 lat okuć hydraulicznych Colcom

07.06.21

Włoski jubileusz! 15 lat ukuć hydraulicznych Colcom

Stworzenie zawiasów z serii Biloba wytyczyło nową drogę i trendy w zakresie okuć do drzwi szklanych, a producentowi zapewniło miejsce wśród liderów branży.

 

 

 

 

Zawiasy z tej serii były pierwszymi z wbudowaną funkcją automatycznego domyku drzwi i regulacją prędkości zamykania. Od tego czasu cieszą się niemalejącą popularnością zarówno w drzwiach wewnętrznych jak i kabinach prysznicowych, w przestrzeniach komercyjnych oraz wnętrzach prywatnych. Zawiasy Biloba posiadają certyfikat TÜV, EN 1154 oraz są chronione międzynarodowymi dokumentami patentowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria Biloba jest najpopularniejszym rozwiązaniem producenta, dzięki czemu jest ciągle ulepszana i rozwijana w wielu aspektach. Oferuje 4 rodzaje zawiasów:

  • 8010 ściana-szkło w wariancie symetrycznym
  • 8011 ściana-szkło z przesuniętą stopką montażową obydwa otwierane dwustronnie
  • 8015 szkło-szkło 180°
  • 8060 ściana-szkło otwierany jednostronnie

 

 

Wszystkie 4 zawiasy były badane pod kątem właściwości wytrzymałościowych, dzięki czemu bez problemu gwarantują żywotność ponad 1 miliona cykli oraz udźwig skrzydeł do 100 kg lub 1 metra szerokości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawiasy Biloba JC dodatkowo posiadają regulację pozycji 0° oraz całkowicie anodyzowany wewnętrzny korpus zawiasu.

Poprzez wykonanie pokrywek ze stali gatunku AISI 316 są wyjątkowo odporne na korozję, idealnie nadając się do bardzo wymagających otoczeń jak sauny lub kabiny prysznicowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejnym wariantem dedykowanym saunom i kabinom prysznicowym jest seria Biloba BT.

Zostały wyposażone w trzpień wykonany ze stali nierdzewnej AISI 420 oraz pierścienie OR z Vitonu. Daje im to odporność na temperatury do 100° C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie z powyższych zawiasów znajdą Państwo w ofercie Interfit. Więcej szczegółów w naszych biurach i w zakładce PRODUKTY. Zapraszamy!

Zobacz również