GSW Pro

Informacje ogólne
Galeria
Szczegóły techniczne

Informacje ogólne

Jednym z najważniejszych produktów Glass System są systemy do budowy ścian szklanych w obiektach użyteczności publicznej i centrach handlowych.

GSW Pro to najwyższe, potwierdzone badaniami standardy bezpieczeństwa, niezbędne w przypadku obiektów, w których istnieje podwyższone ryzyko wypadków i niewłaściwego użytkowania.

Konstrukcję systemu charakteryzuje uniwersalność i prostota użycia. Mocowanie w technologii zaciskowej pozwala na zachowanie stabilnej konstrukcji złożonej z wysokich tafli szkła, mocowanych tylko po dwóch krawędziach. Brak konieczności stosowania profili pionowych stanowi również istotny walor estetyczny, podobnie jak możliwość dopasowania kolorystyki profili do indywidualnych potrzeb klienta.

System GSW Pro daje możliwość zastosowania bezprofilowych drzwi wahadłowych, również w miejscach o wysokiej częstotliwości użytkowania.

 

 

Główne cechy produktu

  • Dwa rodzaje profili montażowych – o wysokości 50 lub 110 mm (profil 110 opracowany z myślą o miejscach wymagających dodatkowej ochrony szkła przy posadzce, np. ze względu na maszyny sprzątające),
  • Gwarancja stabilności i wytrzymałości konstrukcji – mocowanie szkła w specjalnych klemach zaciskowych,
  • Łatwy i wygodny montaż ścian – możliwość dowolnej zmiany położenia klem wzdłuż symetrycznego profilu bazowego, którego oś pokrywa się z osią szkła. Specjalne, wchodzące w skład systemu podkładki dają możliwość uzyskania różnych dystansów,
  • Wyjątkowe walory estetyczne – osłony maskujące wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej, mocowane zatrzaskowo do klem zaciskowych. Możliwość montażu osłon po zakończeniu wszystkich innych prac na budowie – brak ryzyka zniszczenia.

 

 

Specyfikacja produktu:

Kategoria użytkowania (ETAG 003) IV
Kategorie pomieszczeń (PN-EN 1991-1-1-2004) A, B, C, D, E
Rodzaj szkła ESG 10, 12
Wysokość max (mm) 3500 (ESG 10) / 4500 (ESG 12)
Wymiar drzwi max (mm) 2400 x 2800 (ESG 10) / 2400 x 3200 (ESG 12)
Materiał / wykończenie Aluminium anoda / Aluminium RAL / Stal nierdzewna szczotkowana
Dokument dopuszczenia ETA-15/0867

 

GSWPro_przekroj GSWPro_przekroj  GSWPro_przekroj

Rysunki techniczne
Opis
Numer ID
Pliki do pobrania
GSW Pro 50 - rysunek ogólny
konfig.
GSW Pro 50 - rysunek zaślepki
1.500.112.--
GSW Pro 110 - rysunek ogólny
konfig.
GSW Pro 110 - rysunek zaślepki
1.550.112.--

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy  z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Interfit Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Biskupia 46, 04-216 Warszawa.