GSW Office

Informacje ogólne
Galeria
Szczegóły techniczne

Informacje ogólne

Glass System opracował oryginalne rozwiązanie przeznaczone specjalnie do budowy ścian działowych w pomieszczeniach biurowych.

System GSW Office wyróżnia lekka i prosta konstrukcja. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe było zastosowanie zarówno szkła hartowanego, jak i laminowanego (również w wariancie z folią akustyczną).

Jedną z kluczowych cech systemu jest jego szczelność, która gwarantuje podwyższone parametry izolacji akustycznej. Dotyczy to nie tylko elementów stałych, ale również drzwi.

 

 

Główne cechy produktu

  • Mały i lekki profil montażowy o wysokości 35 mm – spójny ze wszystkimi produktami rodziny GSW Office,
  • Podwyższone parametry izolacyjności akustycznej dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania IsoSound ograniczającego przenikanie dźwięku wewnątrz profilu,
  • Wygodny i szybki montaż dzięki zastosowaniu systemu podkładek i specjalnych elementów zabezpieczających szkło w trakcie montażu,
  • System z oznakowaniem CE na podstawie Europejskiej Oceny Technicznej wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej po przeprowadzonych badaniach wytrzymałościowych i akustycznych,
  • Wiele możliwości wykończeń – profile aluminiowe dostępne w szerokiej palecie barw powłoki anodowej lub lakierniczej z możliwością doboru odpowiedniego koloru uszczelek.

 

 

Specyfikacja produktu:

Kategoria użytkowania (ETAG 003) IV
Kategorie pomieszczeń (PN-EN 1991-1-1-2004) A, B, C, D, E
Rodzaj szkła ESG 10, 12; VSG 55.1, 55.2, 66.1, 66.2, 88.2*
Wysokość max (mm) 3400**
Parametry akustyczne Rw max 40 dB / RA1 max 39 dB
Materiał / wykończenie Aluminium anoda / Aluminium RAL
Dokument dopuszczenia ETA-16/0446
* zastosowanie szkła 88.2 wymaga dodatkowej konsultacji
** powyżej 2800 mm zaleca się stosowanie szkła ESG 12 lub VSG 66.1 / 66.2 / 88.2

 

Rysunki techniczne
Opis
Numer ID
Pliki do pobrania
Profil montażowy GSW Office rysunek ogólny
konfig.
GSW Office Panel rysunek ogólny,
3.120.000.--

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy  z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Interfit Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Biskupia 46, 04-216 Warszawa.